Будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами!

Правила є обов’язковими для всіх користувачів legacy-media.evelinaogu.com.

Обов’язковою умовою відвідування ресурсу legacy-media.evelinaogu.com є прийняття та дотримання правил користування і положення політики конфіденційності.

Якщо ви не згодні з нашими умовами, ви зобов’язані негайно покинути legacy-media.evelinaogu.com.

Переглядаючи, відвідуючи, використовуючи, або взаємодіючи з legacy-media.evelinaogu.com (в тому числі, з будь-яким банером, POP-UP, або оголошенням, розташованому на legacy-media.evelinaogu.com),
ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ З УСІМА УМОВАМИ ПРАВИЛ КОРИСТУВАННЯ І ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ legacy-media.evelinaogu.com.

Всім особам у віці до 18 років ми відмовляємо в доступі до legacy-media.evelinaogu.com.
Якщо вам не виповнилося 18 років, для Вас є незаконним відвідувати, читати або взаємодіяти з вмістом legacy-media.evelinaogu.com в будь-якій формі.

legacy-media.evelinaogu.com залишає за собою право відмовити в доступі будь-якій людині, не вказуючи причин.

legacy-media.evelinaogu.com може змінювати правила ресурсу. Адміністрація залишає за собою право в будь-який час змінювати вміст сайту, його дизайн і механізми з попереднім повідомленням або без нього.

УЧАСНИКИ ПРАВИЛ

Відвідувачі, глядачі, користувачі, абоненти, члени, партнери або клієнти, в сукупності звані тут «Відвідувачі», є учасниками цієї угоди. legacy-media.evelinaogu.com і його власники і / або менеджери є учасниками цієї угоди, далі по тексту «Сайт».

ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ

Використання цієї інформації в комерційних або громадських цілях можливо тільки при укладанні письмового договору з адміністрацією Сайту.

При перегляді вмісту цього сайту Ви погоджуєтеся з умовами перегляду, і визнаєте, що будь-яке несанкціоноване використання є незаконним і може спричинити за собою громадянську відповідальність.

Відвідувач не має прав на використання вмісту, в тому числі баз даних, невидимих ​​сторінок, пов’язаних сторінок, вихідного коду та іншої інтелектуальної власності. Відвідувач гарантує, що він або вона розуміє, що прийняття даного положення є одним з умов перегляду і, що перегляд означає згоду.

ПРАВО ВЛАСНОСТІ

Всі опубліковані повідомлення є суспільною власністю і можуть вільно копіюватися за умови вказівки та посилання на Сайт. Автори зберігають за собою особисті немайнові права на опубліковані повідомлення.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВМІСТ САЙТУ

Даний сайт і адміністрація не несуть відповідальності за використання інформації, фотографій, посилань, файлів, що представлені на цьому сайті.

Даний сайт і адміністрація не несуть відповідальності за дії третіх осіб, а саме за повідомлення, залишені користувачами сайту.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень користувачів сайту, так само, як не дає жодних гарантій їх точності, коректності та дійсності.

Адміністрація залишає за собою право видаляти матеріали на свій розсуд без вказівки причин.

Даний ресурс працює без зобов’язань будь-якого роду з боку адміністрації.

Адміністрація не гарантує достовірності та актуальності інформації, розміщеної на сайті, відсутності помилок в тексті, а також безперервної доступності сайту в мережі.

ВІДМОВА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ШКОДУ

Завантажуючи матеріали, розміщені на сайті, ви несете повну відповідальність за можливі наслідки, в тому числі можливий збиток, нанесений апаратному і програмному забезпеченню, що належить вам або третім особам, яка може бути спричинена через використання сайту.

В жодному разі адміністрація ресурсу або її представники не несуть відповідальності перед користувачами або третіми особами за будь-яку шкоду, включаючи втрату прибутку, даних, нанесення шкоди честі, гідності, ділової репутації, викликані використанням механізмів сайту, його вмісту або інших об’єктів, доступ до яких був отриманий за допомогою сайту.

КОМПЕНСАЦІЯ

Відвідувач погоджується, що в разі, якщо він завдає шкоди legacy-media.evelinaogu.com , що вимагає матеріальної компенсації, він зобов’язується відшкодувати збиток.

ВИРІШЕННЯ СУПЕРЕЧОК

Адміністрація не займається розглядом та вирішенням суперечок і конфліктних ситуацій, що виникають між користувачами сайту або третіми особами.